Práce u nás

Zázemí stabilní velké nebankovní společnosti jako je Fair Credit Czech s.r.o.  vytváří klidné prostředí tolik potřebné pro zodpovědnou práci ve finančním sektoru. V čele stojí český management s mnohaletými zkušenosti v oblasti financí a obchodu, který má ambici dovést společnost na pozici leadera na trhu v poskytování nebankovních půjček. Férový přístup je klíčovým krédem nejen ve vztahu ke klientům, ale také k zaměstnancům.

Práce u nás – kategorie

Kdo jsme

Společnost Fair Credit působí na českém nebankovním trhu již od roku 2013. Zabývá se poskytováním hotovostních nebo bezhotovostních půjček od 4 000 do 150 000 Kč.

Naším hlavním posláním je být „férovým“ hráčem na finančním trhu. Ctíme naše hodnoty, kterými jsou férovost, transparentnost a potřebnost, a stejný postoj očekáváme od svých klientů a partnerů. V čele společnosti Fair Credit stojí český management, který má mnohaleté zkušenosti v oblasti financí a obchodu. Naší vizí je být leaderem trhu v poskytování nebankovních půjček.

Proto jsme se rozhodli podrobit naši práci detailnímu výzkumu, abychom zjistili, co děláme dobře, s čím jsou naši klienti spokojení a co bychom případně ještě mohli zlepšit. Tento výzkum jsme zadali osvědčené výzkumné agentuře STEM/MARK, kterou můžete znát například díky předvolebním průzkumům voličských preferencí.

Více o nás

Nastavení cookies